P L Á N Y  P R Á C E

Co nás čeká


Co se děje ve škole?

Znovu jsme se po delším přerušení provozu vrátili do školních lavic. Moc jsme se všichni těšili, ale není to jednoduché, znovu si zvyknout na pravidelný režim - vstávání, chystání pomůcek a další povinnosti.

Ve škole mezitím nastal podzim, vlastně spíše zima - již je uklizená zahrádka, sklizená zelenina, jsou zde nachystané materiály na zimní tvoření. Nemůžeme nikoho do školy pouštět, tak nebudou ani dílničky, ani fotografování. Ale něco přece jen paní učitelky nachystaly - budeme mít program v kosmickém stanu, Mikuláše i vánoční besídky. A spoustu nových pomůcek do vyučování - snad nás Ježíšek překvapí.  
Začal měsíc duben a ve škole to opravdu vypadá aprílově. Nejsou tu žádní žáci, zato plno řemeslníků. Také paní učitelky, školnice, kuchařky a ostatní, kteří pomáhají s přípravami na návrat školáků.

Abyste se měli milí žáci na co těšit, prozradím vám několik překvapení:

- školní družina dostala úplně jiný vzhled, židličky jsou čalouněné a police plné uklizeného materiálu

- v páté třídě se bude malovat

- v nové místnosti ŠD vzniká nová počítačová učebna

- po škole vznikla nová výuková místa - zákoutí  pro čtenáře, přírodovědný a vlastivědný koutek
- druháci budou mít dataprojektor

- chystáme se na zahradu - výsadba stromů, keřů, semínek do záhonů

A co děláte doma vy? Také se vám stýská po škole a po kamarádech? Můžete nám napsat a poslat fotografie, jak se doma učíte. Můžeme je s vaším souhlasem zveřejnit na těchto stránkách. Budeme se těšit.        Za všechny zaměstnance                          Milena Emmerová


Zde najdete měsíční plány akcí ve školním roce 2020/2021.