A K T U A L I T Y    M Š

AKTUALITY MATEŘSKÉ ŠKOLY

Mateřská škola Moutnice srdečně zve všechny bez rozdílu věku na Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 23. září od 10 do 17 hodin.

Po prázdninách kluci, holky spěchali do naší školky, kde na ně čekaly stávající i nové paní učitelky, ve třídě Berušek bude děti provázet novým školním rokem paní učitelka Monika Hradečná a Renata Helmová a paní asistentka Veronika Zapletalová, tuto třídu navštěvují nejmladší děti a ve třídě Krtečků to budou paní učitelky Gabriela Marešová a Petra...

Dne 14. 5. 2023 proběhlo v místní Orlovně vystoupení dětí z MŠ ke Dni matek a rodiny. Všechny děti byly moc šikovné a tak jsme je vzali za odměnu do M CAFÉ & BAR na točenou zmrzlinu (jahoda a vanilka). Společně jsme si pak zasportovali na místním víceúčelovém hřišti.

Dne 10. 5. 2023 jsme v brzkých ranních hodinách vyrazili na výlet do lanového centra - Břeclav. Téma výletu: "Tlapková patrola". Děti plnily ve skupinách různé úkoly a pomáhaly Chasovi zahránit kočičku. Nejen děti, ale i paní učitelky si výlet moc užili. A na závěr výletu nás čekala diskotéka a focení s Chasem, Hello Kitty a Kačerem Donaldem :-)

V pátek 5. 5. 2023 jsme společně obě třídy byly sázet nové keře za čističkou. Počasí nám přálo a děti práce moc bavila. Už teď se všichni těšíme na podzimní sázení.